Alimentează în stațiile MOL cu minimum 25 litri de carburanți din gama EVO (EVO 100 Plus, EVO Diesel Plus, EVO 95, EVO Diesel) în perioada 22.06.2020-30.08.2020 şi ai acces la premii atractive:
Premii instant:
1000 de carduri carburant în valoare de 150 lei.
Aceste premii se acordă instant, prin tragere la sorți în sistem informatic. Verifică bonul fiscal și, dacă este tipărit următorul mesaj „Felicitări! Ai câștigat un card de carburant în valoare de 150 lei!”, înseamnă că ești câștigător si primești pe loc cardul de carburant în valoare de 150 lei de la colegul nostru din stație.
De două ori mai multe puncte de loialitate: Folosește cardul MultiBonus și primești pe loc 6 puncte de loialitate la fiecare litru de carburant EVO Diesel Plus sau EVO 100 Plus alimentat, respectiv 2 puncte MultiBonus la fiecare litru de carburant EVO Diesel sau EVO 95 alimentat.
Premii prin tragere la sorți, pentru care te poți înscrie doar prin completarea formularului de mai jos:
9 scutere Honda PCX 125 prin tragere la sorți săptămânală;
Marele premiu, un autoturism HONDA Civic Sedan, prin tragere la sorți la finalul campaniei. Nu uita să menționezi seria cardului tău de loialitate folosit la alimentare: ai șanse duble de a câștiga cele 9 scutere Honda PCX 125 și autoturismul HONDA Civic Sedan! Deși tu îți vei înscrie o singură data tranzacțiile, noi ți le vom dubla în mod automat și vei beneficia astfel de șanse duble de câștig pentru aceste premii.
Vezi aici calendarul tragerilor la sorți și datele anunțării câștigătorilor.
Premiu Formulare completate în perioada Data tragerii la sorți Data postării câștigătorilor
1 Scuter Honda PCX 12522-28.06.202002.07.202007.07.2020
1 Scuter Honda PCX 12529.06-05.07.202009.07.202014.07.2020
1 Scuter Honda PCX 12506-12.07.202016.07.202021.07.2020
1 Scuter Honda PCX 12513-19.07.202023.07.202028.07.2020
1 Scuter Honda PCX 12520-26.07.202030.07.202004.08.2020
1 Scuter Honda PCX 12527.07-02.08.202006.08.202011.08.2020
1 Scuter Honda PCX 12503-09.08.202013.08.202018.08.2020
1 Scuter Honda PCX 12510-16.08.202020.08.202025.08.2020
1 Scuter Honda PCX 12517-23.08.202027.08.202001.09.2020
1 Honda Civic Sedan22.06-30.08.202003.09.202008.09.2020
*Modalitățile de plată acceptate sunt cash și card bancar.
Nu ai un card MultiBonus? Îți poți crea unul rapid prin completarea unui scurt formular în orice stație MOL sau pe www.multibonus.ro. Folosește-l apoi la alimentare și introdu seria cardului în câmpul de mai sus pentru a beneficia de șanse duble în tragerile la sorți!
Toate câmpurile marcate cu * sunt obligatorii.

Te rugăm să completezi caracterele indicate în imaginea exemplu!

Solicită un cod nou
LISTA CÂȘTIGĂTORULUI ȘI A REZERVELOR REZULTATE ÎN URMA CELEI DE A DOUA TRAGERI LA SORȚI PENTRU UN SCUTER HONDA PCX 125
PREMIU Scuter Honda PCX 125 nr. 2 PRENUME NUME COD PROMOȚIONAL DATA TRANZACȚIEI
Câștigător în curs de validareBERNADLEVENTEP7X7 NJDD2020.07.02
Rezerva 1MARINIMARIUSP8E7 MP5C2020.06.29
Rezerva 2GURIŢĂCOSTIN TRAIANP9YL MKPJ2020.06.28
Rezerva 3ORZANTAMAS CSABAPAEZ NB982020.07.01
Rezerva 4SALAVASTRUPAUL SORINPAVH N2862020.06.30
Rezerva 5ROŞURAULP7FT LSD42020.06.25

* În urma validării câștigătorului, lista va fi actualizată cu rezultatele finale ale cei de a doua trageri la sorți.

LISTA CÂȘTIGĂTORULUI PRIMEI TRAGERI LA SORȚI PENTRU UN SCUTER HONDA PCX 125
PREMIU Scuter Honda PCX 125 nr. 1 PRENUME NUME COD PROMOȚIONAL DATA TRANZACȚIEI
Câștigător validatCONSTANTIN COSMINBURCEAP7XH LRHV2020-06-25