Alimentează în stațiile MOL cu minimum 25 litri de carburanți din gama EVO (EVO 100 Plus, EVO Diesel Plus, EVO 95, EVO Diesel) în perioada 22.06.2020-30.08.2020 şi ai acces la premii atractive:
Premii instant:
1000 de carduri carburant în valoare de 150 lei.
Aceste premii se acordă instant, prin tragere la sorți în sistem informatic. Verifică bonul fiscal și, dacă este tipărit următorul mesaj „Felicitări! Ai câștigat un card de carburant în valoare de 150 lei!”, înseamnă că ești câștigător si primești pe loc cardul de carburant în valoare de 150 lei de la colegul nostru din stație.
De două ori mai multe puncte de loialitate: Folosește cardul MultiBonus și primești pe loc 6 puncte de loialitate la fiecare litru de carburant EVO Diesel Plus sau EVO 100 Plus alimentat, respectiv 2 puncte MultiBonus la fiecare litru de carburant EVO Diesel sau EVO 95 alimentat.
Premii prin tragere la sorți, pentru care te poți înscrie doar prin completarea formularului de mai jos:
9 scutere Honda PCX 125 prin tragere la sorți săptămânală;
Marele premiu, un autoturism HONDA Civic Sedan, prin tragere la sorți la finalul campaniei. Nu uita să menționezi seria cardului tău de loialitate folosit la alimentare: ai șanse duble de a câștiga cele 9 scutere Honda PCX 125 și autoturismul HONDA Civic Sedan! Deși tu îți vei înscrie o singură data tranzacțiile, noi ți le vom dubla în mod automat și vei beneficia astfel de șanse duble de câștig pentru aceste premii.
Vezi aici calendarul tragerilor la sorți și datele anunțării câștigătorilor.
Premiu Formulare completate în perioada Data tragerii la sorți Data postării câștigătorilor
1 Scuter Honda PCX 12522-28.06.202002.07.202007.07.2020
1 Scuter Honda PCX 12529.06-05.07.202009.07.202014.07.2020
1 Scuter Honda PCX 12506-12.07.202016.07.202021.07.2020
1 Scuter Honda PCX 12513-19.07.202023.07.202028.07.2020
1 Scuter Honda PCX 12520-26.07.202030.07.202004.08.2020
1 Scuter Honda PCX 12527.07-02.08.202006.08.202011.08.2020
1 Scuter Honda PCX 12503-09.08.202013.08.202018.08.2020
1 Scuter Honda PCX 12510-16.08.202020.08.202025.08.2020
1 Scuter Honda PCX 12517-23.08.202027.08.202001.09.2020
1 Honda Civic Sedan22.06-30.08.202003.09.202008.09.2020
Consultă aici regulamentul campaniei.
Campania s-a încheiat! Îți mulțumim pentru participare. Rămâi în continuare alături de noi pentru a descoperi marele câștigător al unui autoturism HONDA Civic Sedan!
LISTA CÂȘTIGĂTORULUI ÎN URMA TRAGERII LA SORȚI FINALE PENTRU UN AUTOTURISM HONDA CIVIC SEDAN
PREMIU Autoturism Honda Civic Sedan PRENUME NUME COD PROMOȚIONAL DATA TRANZACȚIEI
Câștigător validatIONELFILIP3E3J GOAY14.Aug.20
LISTA CÂȘTIGĂTORULUI ÎN URMA CELEI DE A NOUA TRAGERI LA SORȚI PENTRU UN SCUTER HONDA PCX 125
PREMIU Scuter Honda PCX 125 nr. 9 PRENUME NUME COD PROMOȚIONAL DATA TRANZACȚIEI
Câștigător validatDANIELULICI65I7 DOYJ2020.08.20
LISTA CÂȘTIGĂTORULUI ÎN URMA CELEI DE A OPTA TRAGERI LA SORȚI PENTRU UN SCUTER HONDA PCX 125
PREMIU Scuter Honda PCX 125 nr. 8 PRENUME NUME COD PROMOȚIONAL DATA TRANZACȚIEI
Câștigător validatGheorghe LiviuTomaCM3X DC6E2020.08.12
LISTA CÂȘTIGĂTORULUI CELEI DE A ȘAPTEA TRAGERI LA SORȚI PENTRU UN SCUTER HONDA PCX 125
PREMIU Scuter Honda PCX 125 nr. 7 PRENUME NUME COD PROMOȚIONAL DATA TRANZACȚIEI
Câștigător validatMARIUSANTONAQWN KEA72020.08.04
LISTA CÂȘTIGĂTORULUI CELEI DE A ȘASEA TRAGERI LA SORȚI PENTRU UN SCUTER HONDA PCX 125
PREMIU Scuter Honda PCX 125 nr. 6 PRENUME NUME COD PROMOȚIONAL DATA TRANZACȚIEI
Câștigător validatCristian AlexandruEnachescu4V4C GDEX2020-07-28
LISTA CÂȘTIGĂTORULUI CELEI DE A CINCEA TRAGERI LA SORȚI PENTRU UN SCUTER HONDA PCX 125
PREMIU Scuter Honda PCX 125 nr. 5 PRENUME NUME COD PROMOȚIONAL DATA TRANZACȚIEI
Câștigător validatMARIUS IOANPETRUŢIU 2UQK DGD22020-07-20
LISTA CÂȘTIGĂTORULUI VALIDAT AL CELEI DE A PATRA TRAGERI LA SORȚI PENTRU UN SCUTER HONDA PCX 125
PREMIU Scuter Honda PCX 125 nr. 4 PRENUME NUME COD PROMOȚIONAL DATA TRANZACȚIEI
Câstigător validatRaduNaghiC93W B70K2020-07-14
LISTA CÂȘTIGĂTORULUI VALIDAT AL CELEI DE A TREIA TRAGERI LA SORȚI PENTRU UN SCUTER HONDA PCX 125
PREMIU Scuter Honda PCX 125 nr. 3 PRENUME NUME COD PROMOȚIONAL DATA TRANZACȚIEI
Câstigător validatMIRCEASABĂUP7S7 NGTU2020-07-02
LISTA CÂȘTIGĂTORULUI VALIDAT AL CELEI DE A DOUA TRAGERI LA SORȚI PENTRU UN SCUTER HONDA PCX 125
PREMIU Scuter Honda PCX 125 nr. 2 PRENUME NUME COD PROMOȚIONAL DATA TRANZACȚIEI
Câștigător validatBERNADLEVENTEP7X7 NJDD2020.07.02
LISTA CÂȘTIGĂTORULUI PRIMEI TRAGERI LA SORȚI PENTRU UN SCUTER HONDA PCX 125
PREMIU Scuter Honda PCX 125 nr. 1 PRENUME NUME COD PROMOȚIONAL DATA TRANZACȚIEI
Câștigător validatCONSTANTIN COSMINBURCEAP7XH LRHV2020-06-25